képkeret antik (40 tétel)
Eladva: 2024. máj. 03. 16:46
Antik Hölgy portré fotó csodás antik ovális képkeretben fotó 1920-30 as évek Karsa Kázmér műhelyéből
Eladva: 2024. ápr. 01. 23:27
Eladva: 2024. márc. 21. 08:45
Eladva: 2024. márc. 19. 17:11
Eladva: 2024. márc. 07. 20:00
Eladva: 2024. márc. 04. 23:02
Eladva: 2024. márc. 02. 13:56
Eladva: 2024. márc. 01. 14:50
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
alföldi porcelán levesestál
műanyag tükör
koktélgyűrű
csőlámpa
1892 20 fillér
telefunken rádió
réz sütő
tyúkanyó
zsolnay boxer
art deco kutya
állólámpa asztallal
aquincum liba
fa hintaló
buzsáki hímzés
andy
ferences
lichtig
balkon
szocialista hazáért
zsolnay porcelán eozin
herendi lakodalmas
ezüst ruzstarto
papírmasé karácsonyfadísz
1882
uganda