köves gyűrű (10 tétel)
Lejárat: 3 nap 15 óra0 licit
29.000 HUF
29.000 HUF
24.500 HUF
67.75 USD
Lejárat: 4 nap 9 óra0 licit
250.000 HUF
250.000 HUF
150.000 HUF
414.78 USD
király kis miklós
1941 madár
turulmadár porcelán
antik játék busz
4 székes étkező
mrns
valódi selyem kendő
zsolnay tányérkocsonyás
ezüst gyűrű női 5 5
antik szekrény restaurált
nagy réz asztal
kiszed
postás bálint
halsz
300 láda
villog
régi baba arany fülbevaló
locsol��kanna
akt reprint
patak partján
5 peng 1944
zsolnay ra
24 karátos aranyozott bankjegy
női 62 ezüst gyűrű
táray