k��k alf��ldi porcel��n (0 tétel)
ganz tábla
szlovákia korona
1982 március
vasaló alátét rézből
vinyl lp
régi vászon festmény
arany fülbevaló 18
ezüst teáskanál angol
víg özvegy
kornerupin
gránit bögre warhanek
herendi zova mintás
mezei sándor
asztali lámpa zöld búrával
szánthómária
colditz süteményes
porcelán szőlő
poljot cronograph
zsolnay kancsóváza
komód restaurált
gucci parfüm
ezüst karkötő zsuzsu
schwer lajos
kancsó fonott fülű
régi dob