kar��csonyi d��szek (0 tétel)
grantner
szövetkabát
ezüst kávé
kapolcs
ezüst 500 ft
sander
indián ékszer
aranyozott falióra
tűgoblein táska
bőr ékszer
lenvászon ing
szarvas tányér
ópusztaszer
gyertyatartó falikar
martinelli jenő
ezüst kenguru
lengyel porcelán étkészlet
pizzás
limbach
bundes
ezüst gyűrű 63
poltár
marc chagall
bécsi barokk bútor
1964 április