karton (3.892 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 17:50
Mario Radice (1898-1987)Szériográfia/szitanyomat 1978 cím nélkül Fischer fém keretben m:76.5x56.5cm.
BÁV. Aukción szerepelt.
80.000 HUF
223.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 14:54
170.000 HUF
474.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 12:53
290.000 HUF
809.19 USD
Feltöltve: Ma, 12:04
11.900 HUF
33.20 USD
Feltöltve: Ma, 12:01
40.000 HUF
111.61 USD
Feltöltve: Ma, 11:52
240.000 HUF
669.67 USD
Feltöltve: Ma, 11:51
59.900 HUF
167.14 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:07
95.000 HUF
265.08 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
390.64 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:14
34.000 HUF
94.87 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:14
289.000 HUF
806.40 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:14
65.000 HUF
181.37 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:14
79.000 HUF
220.43 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:12
296.000 HUF
825.93 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:32
6.500 HUF
18.14 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:29
7.500 HUF
20.93 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:34
289.900 HUF
808.91 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:19
4.250 HUF
11.86 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:08
72.000 HUF
200.90 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:08
75.000 HUF
209.27 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 20:16
18.000 HUF
50.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 19:59
250.000 HUF
697.57 USD