keleti szobor (26 tétel)
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 11:423 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:0411 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:121 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:1912 licit
Eladva: 2024. márc. 31. 15:275 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. ápr. 03. 16:367 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:202 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:251 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:4713 licit
bronz harang
kerámia nyelű
kártya doboz
kórusz rézkarc
ezüst nyaklánc uniszex
lotus
szergej
herendi cigaretta
kerámia maci
herendi amazon
smiths
szűrőtál
herendi tükrös nő
pinczehelyi sándor
játék nyomda
német kés
étkészlet arany
alföldi süteményes tányér
lövész
glóbusz
szert
képkeret 50x60
göllner miklós
herendi malacfogó
katonai képeslap