kiss farkas (6 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 10. 09:11
48.000 HUF
133.05 USD
KISS FARKAS IMRE: Erdei utacska (olaj, vászon 40x50) varázslatos természeti tájkép, napfényes, derűs
48.000 HUF
133.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 18:03
55.000 HUF
152.45 USD
Feltöltve: 2023. júl. 30. 05:45
1.900 HUF
5.27 USD
jelzett faragás
mészöly miklós
fa szekrény
herendi indiai váza
roskovics
nádai tibor
jáfi
öltönyóra
ezüst orosz gyűrű
ónémet étkezőasztal
havasigyopár
ferences
lampe sándor
50 fillér 1920
domex
10 dínár
hunor
lámpa szoborral
1868 1 krajcár
manlicher
akasztó fogas
lóczy lajos
herendi áttört szív
rolex férfi karóra
szignált