kisvakondos (1 tétel)
akvarell kép
fekete asztal
1992 forint
opál arany ékszer
borsos miklós rézkarc
ezüst zsebóratok
zsolnay rózsaszín kancsó
tahitótfalu
zakopane
fehér gránit tányér
fővárosi nagycirkusz
balaton kulacs
ajka kristály pohár
zsolnay fürtös györgy
sorszámozó bélyegző
retro cipő
artis orbis goebel
kézimunka olló
reklámtárgy
hántolt kristály
zenélő forgó
kuznyecov
orosz bross
12 személyes teáskészlet
polgár ildikó