komód restaurált (0 tétel)
milasz
1945 5 peng
orosz�ra
német katonai bicska
hollóházi pörgöző lányok
kulacs váczi
henri edmond
kolibri zsebkönyv
tálaló fogantyúval
törökország unc
gondolás
francia kereszt
mini fali��ra
art deco dobozka
royal worcester evesham
gyertyakoppint
borostyán ezüst medálok
propaganda plakátok
dm
merőkanál jelzett
hv
dekanter dugóval
dabronaki festmény
1964 május
dn