korall bross (1 tétel)
2 db kis Korall gömbbel, fazettált, gyönggyel, művésziesen megmintázott virág levél aranyozott bross
selmecbányáról
hollóházi szász endre adria
sterling ezüst rózsalánc
gondolás
metzler ortloff bulldog
különleges képeslapok
a biblia földje
ezüst 500 forintos
moser stílus
német porcelán lovashintó
izzó füzér
réz italos készlet
mini szoknyak
hadihajók
szövet naptár
sas veronika
gyöngyház berakásos ezüst karkötő
laura biagiotti napszemüveg
ingridglass
spidola
kávéskészlet dobozában
iráni türkiz
révész rézkarc
vésett óra
volta