korea (6 tétel)
Eladva: 2024. márc. 31. 15:275 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. ápr. 03. 16:367 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:202 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:251 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:4713 licit
aranyozott gyűrű
szeretet
korall ékszerek
cserepes istván
baranyai
régi hegedű
doxa férfi karóra
modern gyűrű
balalajka
50 fillér 1965
ingrid
bergere
mid
doulton burslem
fenyő szék
zsolnay tyúkudvar
balatonfenyves
1922 korona
szecessziós csempe
bányászat
chinon
zsolnay edény
jász
szeift béla
aquincumi bagoly