louis%20philippe (0 tétel)
porcelán gyűrűtartó tálka
vörösréz vajling
angyalka horgolt
thonet szék jelzett
1992 1000 d
ima képek
50 peng
o herendi teáscsésze
aluminium váza
topáz kövekkel
szent istván 2021
oszlopkályha
antik lat
ékszerek vegyesen
1945 100000
zimbalist
ajkai pohár készlet
csicsery
empire sas
sál gyűrű
plüss bagoly
5 frank ezüst francia
aranyozott gránát
ráth végh istván
aquincumi kisfiú nyuszival