luria (0 tétel)
antik hálószoba bútor
intarziás dohányzóasztal
herendi indiai váza
zalaváry miklós
barbi baba
tarock kártya
kamper
zavody
gyurcsek
irizáló üveg
velencei dukát
kolumbia
mária jézus
délibáb
markó ernő
kerámia páva
petróleum kanna
magyarország vármegyéi és városai
kristály pohár készlet bordó
réz ágyú
ágas korall
mara
antik rézkarc
lila üveg
oltó