markazit karkötő (2 tétel)
mini dominó
mester levél
katona jenő
lüsztermázas váza
1962 augusztus
kém fényképezőgép
majolika figurális
férfi 14 karátos
1963 kártyanaptár
grete jalk
csiky sándor
��l��s
herendi fohász
royal albert flower
hans ofner
komód restaurált
empire asztali lámpa
lukácsy festmény
200 ft 2006
1961 július
hertay mária rézkarc
hungarhotels
tűzvirágos
arany gyűrű utolsó ár