movado (1 tétel)
herendi tartó
tappancs
medve lámpa
bizsu egyben
fülhallgató
fém tolltartó
gránát köves ezüst gyűrű
10 centimes
háncs
pajtás újság
hm
bajonett szurony
trébelt
zsolnay pipacsos bögre
art deco réz
kézi szövésű
kórusz rézkarc
butha
lakkozott doboz
antik ón
prohászka antal
kodály zoltán
pál istván
mérleg medál
ezüst olló