n��i b��r t��ska (0 tétel)
1906
ágyvégek
kerámia kiöntő
gobelin falikép
trieszt
zsolnay galamb
nádler róbert
herendi eszterházy
vadászpuska
intarziás szekrény
hántolt üveg
fényképezőgépek
aranyozott tükör
selyem ing
üveges vitrin
pelikán
borostyán nyaklánc
forrasztó
antik játék
napernyő
20 forint 1962
szív medál
joseph kádár
drasche bohóc
kerti pad