n��met baba (0 tétel)
asztali öngyújtó
herendi apponyi csésze
festmény erdély
lenvászon terítő
teáskészlet alföldi
fafaragó
keresztelő ezüst
cavalli
bosch
gém
rézkarcok
laterna
2 forint 1946
nyakláncok
beszterce
építőjáték
prehnit
vörösarany
herendi viktória mintás kínáló
kamion
réz falikar
xantus
patent
flaska
endrő margit