n��met balerina (0 tétel)
görög kaspó
kristály tortatartó
zsolnay eozin őzike
ezüst ásvány medál
játszó
ferenc józsef medál
hagymamintás tál
bakelit tárcsás telefon
eames szék
fut
artis orbis goebel
kerámia teáskanna
olaj karton
német társasjáték
zsófia
felújított komód
lenkey zoltán
vászon fazék
poltár
totis
dali litográfia
szemenyey
antik ónémet
rattan szekrény
antik réz állólámpa