nagy imre gyula (0 tétel)
arany medál angyal
70 éves
kocsonyás alföldi
porcelán kávéfőző
velencei barokk
kerámia teás
unicum pohár
retro italok
károly andor
kristály üdítős
berlin olimpia
hummel lámpa
salvador dali litográfia
porcelán liba
hercegovina
somogyi kálmán
óriás bögre
kapu zár
muráti lili
villeroy and boch tányér
robot lámpa
kerámia teknős
aranyozott étkészlet
10 francs
1 fillér 1926