nagyméretű fotó (0 tétel)
kristály kosaras csillár
csipke horgolt terítő
pálcika
thomas rosenthal
élelmiszerjegy
helmut
oiva toikka
pirhalla nándor
tappancs
katonai zsebóra
wagner apel
xviii század
cigány lány
kanál német
bay alajos
olaj vászon
zsolnay pillangós gyertyatartó
ezüst 500 forint
pajtás újság
régi pléh doboz
palla
art deco róka
táska rádió
csíkos kulacs
siska