nagym��ret�� v��za (0 tétel)
porcelán őzike
bronz bagoly
eötvös lóránd
ezüst gyűrű gyöngy
óherendi tányér
erdélyi táj
kenya
régi osztrák
oiva toikka
ezüst fogó
elektromos kandalló
hencz
surranó
6 karátos
50 forint 1980
röltex
bravo magazin
vizer júlia
tubák
kavich
antik rézkarc
mészáros mihály
beszúrós fülbevaló
herendi fehér porcelán étkészlet
jelzett fa