neobarokk konzolasztal (8 tétel)
Feltöltve: 2023. máj. 23. 11:17
90.000 HUF
250.20 USD
vasal
sajó gyula
szobor kakas
zsolnay 6 személyes teáskészlet
vadmacska
kralik üveg
angol ezüst kanál
arpo porcelán
berky nándor
zsolnay urna
meisseni levesestál
dali litográfia
üvegszobor jelzett
hagyma mintás tányér
legyezők
ajka üveg
csillagászati távcső
kovács jános
jász nagykun szolnok
torma imre
kis tv
makovecz
tóth hilda
herendi fiú kutyával
iii ferdinánd