ny��l p��ter (0 tétel)
automata karóra
konzol
betű
csillár alkatrész
karkötő aranyozott
zsolnay dísztányér
5 forint 1946
szigeti jenő
herendi sérült
bidjar
indiai réz
képeslapok
svájci karóra
szász istván
lászló mednyánszky
forgószék
basch
cserép korsó
vas láda
emlékérme
herendi süteményestál
herendi urna
herendi mokkás
kmetty jános
kolos vary