olasz festő (22 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 15. 15:07
40.000 HUF
112.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
253.69 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
253.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 16:45
28.000 HUF
78.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:03
65.000 HUF
183.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:00
580.000 HUF
1,634.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:09
28.500 HUF
80.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 11:38
21.500 HUF
60.60 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 10:19
25.000 HUF
70.47 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
580.000 HUF
1,634.87 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 10:15
19.900 HUF
56.09 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 07:09
75.000 HUF
211.41 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 10:37
4.500.000 HUF
12,684.35 USD
hüse jános
kerámia szűrő
luciano
triumph
pengő bankjegy
mauritánia
mozifilm
szenesláda
kofa
asztal esztergált
vasöntöde
zsolnay halászó
surányi anna
dékány
ii világháborús
íróasztal szecessziós
szabó györgy
koloniál étkező
lakk tálca
rosenthal studio
porcelán tégely
csavaros fülbevaló
tejüveg lámpa
royal albert old country roses
alföldi porcelán kancsó