porcelán hölgy (15 tétel)
Lejárat: 1 nap 10 óra5 licit
5.500 HUF
15.16 USD
Eladva: 2024. márc. 31. 15:1912 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. ápr. 02. 15:531 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:202 licit
Eladva: 2024. ápr. 04. 13:4713 licit
Lejárat: 1 nap 10 óra5 licit
5.500 HUF
15.16 USD
zárda munka
zsolnay ibolyás tál
patay éva
balatoni táj
csörgő korsó
altwien porcelán
mázas korsó
pola
csörgőkorsó
antikolt
arany beszúrós fülbevaló
diener dénes rudolf
latinovits
porcelán kulacs
fedél
iráni
zsolnay búzavirágos kávés
fa hal
vessző kosár
kézi fúró
réz nyaklánc
justitia szobor
kemping főző
házivászon
dumas