porcel��n kancs�� (0 tétel)
lenvászon zsák
ezüst gyűrű 64
kerámia csempe
állomásóra
rothschild csésze
bőr retikül
korallvirág
peridot fülbevaló
tücsök és a hangya
porcelán kutya figura
6 tálka
1 forint 1848
német balerina
delft csempe
menza mintás alföldi
aranyozott falióra
babzsák
dagobert peche
vörösréz bogrács
kasmír sál
női akt festmény
tároló kosár
neoreneszánsz komód
gyertyatartó falikar
orosz lakk doboz