régi mária medál (7 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 11:54
13.999 HUF
38.65 USD
Feltöltve: 2023. máj. 25. 06:34
3.600 HUF
9.94 USD
pmsc
vintage lámpa
csipkebogyós alföldi
régi fém doboz
2005
katonai gyűrű
üveg tároló
19 század
réz öngyújtó
földtan
herendi arató
zabla
sörcsap
zsolnay arany
asztal közép
iparművészeti ékszer
ii vh német
huszárezred
2 fillér 1914
horváth lászló
1940 10 fillér
zrínyi
lóverseny
aranyozott óra
cserépkályha ajtó