r��gi n��pi (0 tétel)
igazgyöngy nyaklánc
mustó
mini figura
réz vállfa
koszta józsef
herendi viktória mintás kávéscsésze
blondelkeret
csizmalehúzó
herendi viktória étkészlet
századfordulós
intarziás vitrin
atlantic
papp emil
herendi oroszlán
kanapéágy
komlós váza
szivargyújtó
xviii
mosdó szekrény
charm
porsche
kalcsó józsef
garnitúra
sekonda
1969