radnai józsef (5 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 25. 15:14
28.000 HUF
78.77 USD
Feltöltve: 2023. szept. 09. 19:25
75.000 HUF
210.98 USD
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon, olaj, karton, jelzett, üvegezett, keretben 23 X 34 cm
50.000 HUF
140.65 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:03
29.000 HUF
81.58 USD
Feltöltve: Tegnap, 05:26
158.000 HUF
444.46 USD
stílbútor
kristály váza ezüst
mudi
gömbváza
gránit levesestál
láda szuszék
zsolnay mária
rongy szőnyeg
sarokgarnitúra
rágógumi
misekönyv
higanyos
só borsszóró
dirndl
farkas mihály
ezüst halas
libás tányér
retro evőeszköz
pipagyujtó
bőr dzseki
néger nő
régi olló
lámpa plexi
teknősbéka
petróleum lámpa porcelán