rosenthal t��l (0 tétel)
műanyag karácsonyfa dísz
thermometer
fa talicska
ezüst leveses
1814
katona portré
aranyozott falióra
fazekas könyv
ostffyasszonyfa
régi ezüst karkötő
horgász könyv
1777
ágnes forrás
laluk
tigris szobor
hmv mtm
alföldi lapostányér
fehér gránit tányér
enterprise
vegyipari
intarziás tálca
balaton tálca
bagoly könyvvel
békakirály aquincum
kristály art deco