royal dux akt (1 tétel)
aranyozott étkészlet
jamtartó
ottó wagner szék
sinkó váza
ötágú réz gyertyatartó
pálinkás kínáló
kék teás
lápisz ezüst gyűrű
rhodesia
zsolnay eozin sérült
patkoló
somogyi kálmán
motor lámpa
német fajansz
tintatartó üveg
diósgyőri
badonviller
cédrus
ezüst levélbontó kés
keszegi horváth lászló
karácsonyi mintás
elsőnapi
réz nyúl
kiss rezső
citromos porcelán