sérült (8.051 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 18. 01:58
5.800.000 HUF
16,293.97 USD
Kuriózum fellelt állapotban kb 1890-1900 ból Mezőtúri kerámia koronás vagy királykorsó jelzett darab
3.500.000 HUF
9,832.57 USD
Feltöltve: 2023. jún. 15. 15:30
2.100.000 HUF
5,899.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 15:27
1.800.000 HUF
5,056.75 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 10:31
1.300.000 HUF
3,652.10 USD
Feltöltve: 2023. jún. 03. 08:26
1.250.000 HUF
3,511.63 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 11:30
1.200.000 HUF
3,371.17 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 18:39
1.100.000 HUF
3,090.24 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 09:07
1.076.600 HUF
3,024.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 13:09
885.000 HUF
2,486.23 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 19:16
800.000 HUF
2,247.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 13:11
800.000 HUF
2,247.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 20:59
790.000 HUF
2,219.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:36
750.000 HUF
2,106.98 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 06:05
730.000 HUF
2,050.79 USD
Feltöltve: 2023. aug. 25. 06:33
605.000 HUF
1,699.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 14:51
600.000 HUF
1,685.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 14:58
580.000 HUF
1,629.40 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 14:18
550.000 HUF
1,545.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 16:49
450.000 HUF
1,264.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 06:51
400.000 HUF
1,123.72 USD