síelő (2 tétel)
hatsan
volgográd
jelzett tányér
alföldi porcelán váza
román baba
pálfy józsef
maldiv szigetek
tunyogi gábor
art deco nyakék
retro üvegkészlet
hecsedli mintás porcelán
londi
aranyi sándor
tölgyfa szekrény
régi legyező
50 1971
késbicska
fenyvesi
art deco falitükör
lenvászon zsák
titkos doboz
fenton carnival
10 lipa
claus
chanel kendő