só és borstartó (30 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 11:02
3.500 HUF
9.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 15:34
14.999 HUF
41.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 17:13
1.990 HUF
5.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 09:18
12.500 HUF
34.72 USD
Antik (1800)- as évek , Porcelán Só és Bors tartó! Virágokkal, virágmintákkal! Aranyozott díszítésel
14.900 HUF
41.39 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 17:33
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 17:52
5.190 HUF
14.42 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:05
58.000 HUF
161.11 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 18:27
2.800 HUF
7.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 20:16
2.000 HUF
5.56 USD
Feltöltve: 2023. nov. 08. 21:52
2.900 HUF
8.06 USD
Feltöltve: 2023. jún. 19. 10:44
2.650 HUF
7.36 USD
Feltöltve: 2023. jún. 04. 08:55
3.500 HUF
9.72 USD
Feltöltve: 2023. máj. 19. 16:12
22.000 HUF
61.11 USD
kőbányai ritka
rézkarc halász
ezüst hólyagos tálca
siemens óra
4066966
herendi viktória mintás süteményes tányér
német porcelán asztali lámpa
alföldi porcelán kínáló tál
hollóházi mesemintás bögre
üveg tetővel
férfi karóra 70
dzurik
drasche babszem
márványlapos fésülködő
herendi porcelán festetlen
500korona
tyúkos festmény
síelő kisfiú
postatiszta bundes
polgáry géza
kornai
mnb prospektus
virág dekoráció
herendi magyar nemes
akciós szőnyeg