süteményes villa (27 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 09:47
3.000 HUF
8.28 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 14:56
20.000 HUF
55.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 07:54
15.000 HUF
41.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 11:29
8.900 HUF
24.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:19
7.000 HUF
19.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 08:05
5.800 HUF
16.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 19:19
5.990 HUF
16.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 06:08
5.900 HUF
16.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
7.000 HUF
19.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 09:06
8.900 HUF
24.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 07:17
1.500 HUF
4.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 21:12
12.000 HUF
33.14 USD
ELEGÁNS ANTIK EZÜST EGERSDÖRFER DESSZERTES, DOBOZÁBAN, 12 DB EZÜST VILLA ÉS KÉS, 1850-1899 KÖZÖTTI
A mester nevével, félhold és korona jelzésekkel
298.000 HUF
822.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 08:34
1.100 HUF
3.04 USD
900 HUF
2.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 12:38
4.900 HUF
13.53 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 12:35
3.900 HUF
10.77 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
65.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 17:42
3.800 HUF
10.49 USD
Antik /1800- as évek/ Ezüst Süteményes készlet,Aranyozott pengével/ villa fejrésszel Díszdobozban!!!
39.900 HUF
110.19 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 14:24
59.000 HUF
162.93 USD