s��r��lt asztal (0 tétel)
ónémet ülőgarnitúra
absztrakt festmény
színes ceruza
márvány gyertyatartó
török jános sérült
dankó pista
névjegykártya tartó
kaláris
paulovits pál
üvegdoboz
tőr kard
zsolnay teás rózsamintás
dudás jenő
csúcs ferenc
fa ikon
oriosa
combfix
vegyes technika
menyasszonyi ruha
1963
kövület
nagy józsef
ezüst serleg
aranyozott fülbevaló
markos