schönberger (14 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 17:51
240.000 HUF
661.38 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
385.80 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
261.79 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
281.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
168.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
330.69 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 13:26
60.000 HUF
165.34 USD
zeiss
klarinét
porcelán fejű bohóc
ezüst tárgy
bordás ferenc
teakiöntő
üveg gyertyatartó
rubin medál
rózsás csésze
szennik györgy
retro lámpa
evező
dolce
papír
dick
ajka kristály tál
herendi tca
süteményes tányér
orosz arany
írókomód
kanada
festmény csendélet
paradicsom madaras
csongor
rosenthal étkészlet