schönberger armand (15 tétel)
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
76.000 HUF
210.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:39
84.150 HUF
233.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
240.000 HUF
664.90 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
387.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
282.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:34
828.000 HUF
2,293.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
169.00 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
332.45 USD
újmagyar szignótár
herendi royal garden
hollóházi úszó
kofa mérleg
bőr falidísz
mozsár vas
faragott polc
irha bunda
hajasbaba
antik olló
benjamin hermann
herendi 6 személyes
denmark
herendi kisfiú
ón tárgyak
tolókés
szilézia
gránit zsiráf
ékszerdoboz ezüst
drasche kecske
orosz játék varrógép
vaj kés
forray gábor
potpourri
antik étkező garnitúra