slosár (11 tétel)
Slosár Károly (1903-1978) festőművész Erdei Sétány c. festménye, 180*100 cm méretű, hibátlan
Hibátlan, eredeti képkeretben
50.000 HUF
138.26 USD
Slosár Károly (1903-1978) festőművész Virágcsokor c. festménye, 98*77 cmm méretű, hibátlan
Hibátlan, eredeti képkeretben
45.000 HUF
124.43 USD
sarkantyú judit
varga rézkarc
porcelán asszony
gázégő
arisaka
lázár
italmérő
minatűr
royal dux medve
kis tálca
lengyel festmény
spindlis óra
mag bertalan
kemping asztal
orosz karácsonyfadísz
csillagzafír
öntöttvas kerti
antik opál
csillagjegyes
utca lámpa
haala gyula
zárbetét
japán tea
lubiana bögre
fülke