somogyi győző (2 tétel)
gyertytartó
ezüst kígyó
borotva tok
kristály szett
károly gyula
női kendő
aggtelek
réz szűrő
kerámia nyelű
eozin rákos
piarista
aranyozott érmék
hódmezővásárhelyi kaspó
borbás tibor
rosenthal björn
itatós
gy riba jános
gorka lívia kerámia
100 forint 1957
pénzfa
kalkulátor
ékszerdoboz ezüst
mille festmény
jelzett kerámia
lenin eozin