stéhlik (0 tétel)
salvador dali litográfia
kávéscsésze porcelán
drasche varázsló
vályi
lengyel festmény
női papucs
franciakártya
kristály csengő
kandalló készlet
számolócédulák
ezüst figurális asztalközép
pásztor faragás
erdélyi szőnyeg
unicum pohár
szocialista kitüntetés
andróczi alajos
munkácsi öntöttvas
fotó keretben
szilágyi sándor
kovács antal
zsolnay virágos bonbonier
kristály art deco
kristály üdítős
krónika
fa retro