szék hajlított (13 tétel)
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 12:55
120.000 HUF
333.32 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 14:17
80.000 HUF
222.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 12:18
9.000 HUF
25.00 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
120.000 HUF
333.32 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 19:06
14.200 HUF
39.44 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 11:54
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2023. júl. 11. 16:10
600.000 HUF
1,666.60 USD
Feltöltve: 2023. máj. 22. 17:50
90.000 HUF
249.99 USD
pákozd
charles
jane eyre
fekete bárány
tus akvarell
karácsonyfa gömb dísz
kis tálca
angol kártya
arany csillár
korall ékszer
retro képeslap
mese jelenetes
arany nyaklánc 18k
ezüst levélbontó kés
bokros birman
fekete hollóházi
vadász kés
betlehemes
jumbo
festmények virág
favágó fiú
pénzesláda
breviarium romanum
ébresztős karóra
akció figura