szöllősi jános (6 tétel)
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
132.62 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 10:41
45.000 HUF
124.33 USD
huzella
geschütz
1888
katonai egyenruha
hősök tere
nagy tálca
barokk éjjeliszekrény
1883
női ezüst karkötő
memento
zsolnay aranytollazott tányér
csillagász
czugh
iroda bútor
hajó láda
herendi virágos
smaragd gyűrű arany
fém fűszertartó
john player
vodka
bross herendi
sautner lipót
kaiser váza
brockwitz
tömörfa