szöllősy (13 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 03. 10:27
57.500 HUF
158.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 14:24
22.800 HUF
62.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 10:20
49.999 HUF
138.13 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
132.61 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 18:49
57.500 HUF
158.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 18:50
79.999 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
428.20 USD
Feltöltve: 2023. szept. 29. 06:14
2.999 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. szept. 21. 15:25
39.900 HUF
110.23 USD
flamand óra
kemenceajtó
havas táj
törpeautó
ima szőnyeg
herendi apponyi bonbonier
ford
fehér fotel
préselt üveg
katonaláda
sopronnyék
zsolnay szív
király jenő
antik kereszt medál
képes krónika
1 pengő 1944
kórház
turul szobor
somogyi jános
10 fillér 1894
1 világháborús
régi babák
dallos lívia
szecessziós keret
bornemisza lászló