szextáns (1 tétel)
viharlámpa üveg
aluminum
indiai lámpa
aranyszélű zsolnay
degrenne
szeverényi
vincent
fém íróasztal
kutya újság
retro karácsonyfa izzósor
demjén mimi
váltógomb
hajnyíró
eötvös józsef
zsolnay eozin sérült
2 gulden
ridgways
szecessziós fajansz
intarziás kisasztal
gunda antal
toll tartó
zsolnay eozin szarvas
karácsonyfa csúcs
kerámia nyúl
botjelvény