Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
téka (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:48
80.500 HUF
223.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
62.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 17:49
39.000 HUF
108.38 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 15:19
40.000 HUF
111.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 22:56
13.900 HUF
38.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 09:11
1.500 HUF
4.17 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.91 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 12:35
15.990 HUF
44.44 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között