t��tralomnic (0 tétel)
hollóházi artdeco cica
herendi hamuz��
kép réz keretben
faragott k
rézkarc rézlemezen
peng 1926
szatmári ottilia
kutyapár porcelán figura
antik felesütős falióra
arany gyöngy ékszerek
spode csésze
antik kék köves bross
babaházi maci
porcelán bevonatos
gondolás
cukor gyűrű
doxa automata óra
zsolnay eozin nádor judit macska
karácsonyfadísz műanyag angyal
szecessziós étkező garnitúra
osco férfi karóra
ursa major
faragott fácán
kerama váza
falik