tanka (0 tétel)
kék fátyol üveg váza
antik szekrény restaurált
rózsakvarc nyakék
turmalin köves
orvosi fém ékszerek
pekingtől
angol kerámia szobor
herendi teáskészletek
amigurumi baba
aquincum kalocsai
gyertyaizzós
tiffany co ékszer
porcelán tányér páva mintával
magyar matchbox
patak partján
4257115
asztali lámpa zöld búrával
gondolás
haját fonó lány
kép réz keretben
sópapír
teáskanna csészével
deák bliszter 2003
fa keret 50x60
lovasjelenetes