teker��s telefon (0 tétel)
csicsery
roamer női karóra
matchbox yesteryear
régi antik gyűrű
aiwa zsebrádió
korsó népi festett
réz italos készlet
fotel felújítva
víg özvegy
herend lux
aranyozott tányérok
sikerkalauz
death
hotel csésze
gősi
hertay mária rézkarc
teáskanna csészével
murano üveg hal
régi bőr címke
antik karácsonyi képeslapok
bőr fülbevaló
karácsonyfa dísze
retro zsenília karácsonyfa dísz
olvashatatlan szignó
só bors tartó üveg