telkessy val%EF%BF%BD%EF%BF%BDria (0 tétel)
szecessziós fajansz
intarziás kisasztal
borostyán medálok
malév jelvény
fe lugossy lászló
beretva
törékeny vágyak
diósgyőri
zománc mária
tognana
szív gyűrű
70 éves a forint
alföldi porcelán kistányér
degrenne
vászon hímzett
angyal csúcsdísz
hummel angyalka
bölcs bagoly
ruházat
kortárs festő
kazetta bontatlan
pengő fillér
gyümölcs tányér
egyházi zászló
háztartási tanácsadó